Üyelik yaptım fakat onay maili gelmedi, ne yapabilirim ?

Eğer daha önceden üyelik işlemi yaptığınız halde halen onay mailini alamamış iseniz bunun nedeni kullanmış olduğunuz e-posta adresinden kaynaklanmaktadır. Bu durumda aşağıdaki işlemleri yapmanızı tavsiye ediyoruz;

1. Farklı bir e-posta adresi temin edip onunla yeniden üyelik yapmak (önerilen) Bu şekilde sorduğunuz soruların e-posta adresinize gelmesi konusunda da problem çıkmayacaktır.

2. Eğer e-posta adresinizi değiştirmek istemiyorsanız, onayınızı sizin yerinize bizim yapabilmemiz için iletişim kısmından bize mail atıp bildirebilirsiniz veya daha hızlı çözüm için hafta içi 9:00 - 15:00 arası destek@sorularlarisale.com messenger adresinden onay vermemizi sağlayabilirsiniz. Bu messenger adresi soru cevaplamak için değil sadece bu ve benzeri teknik problemleri bildirmeniz amacıyla kullanılır. Probleminiz halledildikten sonra kaydınız messenger listemizden silinir.

Eğer aynı e-posta adresinizi kullanmak konusunda kararlıysanız sorularınızın cevaplarının da adresinize gelemeyeceğini de ifade etmek isteriz.

Sorularla Risale
Yazdır   Kapat