Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Haber Grubu
Mail adresiniz:
(Haftalık e-bülten aboneliği)

Bazı sorularda "Soru gizli tutuluyor? " yazıyor. Neden ?

Yazar: Sorularla Risale, 05-10-2007
Sitemize mahrem olan ya da olmayan pek çok soru gelmektedir. Sorularının başkaları tarafından görünmesini istemeyen kullanıcıların talepleri doğrultusunda sorularını sorma esnasında isterlerse sorularını gizleyebilmektedirler. Bu şekilde sorulan sorular sadece soran kişi ve cevaplayan editör arasında kalmaktadır.

Madem soran kişi ve editörler haricinde kimse görmüyor o zaman bu sorular sitede hiç gözükmese diyenler olabilir. Gözükmesinin sebebi ise yeni soru soran kişilerin, böyle bir gizliliğin farkına varabilmesi ve çekinmeden sorularını yöneltebilmesini sağlamaktır.

Okunma Sayısı : 8567


Pdf Olarak Kaydet - Word Olarak Kaydet

Paylaş |

Yorumlar / Yeni Yorum Ekle

Soru ve cevap hakkında yorumlarınızı, cevaba katkılarınızı ve önerilerinizi bize bu alandan gönderebilirsiniz.
Yorum yazabilmeniz için üye olmanız veya eğer üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Gelen Yorumlar

ecem 10-Şubat-2010

internette din istismarcılığı çok oluyor.ama size güveniyoruz ve bu tür şeylerde daha başarılı olmanızı istiyoruz.Ben bir bilgisayarcı olarak gelecekte size yardım etmeyiçok isterim.

FİLİZ SARIBOĞA 13-Şubat-2010

Ben sitenize yeni üye oldum. Geçenlerde bir arkadaşımla konuşurken dayısı dediki Saidi Nursi'nin hayatını mutlaka okuyun o çok acı çekti çok zor bir yaşamı oldu.Onun hayatını çok iyi anlatan bir kaynak bulamadım.İnternetten araştırırken sizin sitenizi buldum ve üye oldum.Onun Risale-i Nur Külliyatını okumak istiyorum.Ama internette okumak istedim bir kaç cümlesini.Anlayamıyorum acaba nasıl ve nerden başlamalıyım. yardımcı olursanız sevinirim.

Editör 15-Şubat-2010

Cevap

Değerli Kardeşimiz;

Sitemizdeki külliyattan okuyabilirsiniz, takıldığınız yerleri soru olarak bize sorabilirsiniz, sorularınızı bekliyoruz.

Selam ve dua ile...
Sorularla Risale Editör

salih ay 17-Şubat-2010

allah razı olsun sizden

aşk-ı derya 18-Şubat-2010

sizden ziyadesiyle istifade ediyoruz Allah razı olsun hizmetlerinizin karşılığını Yüce Yaratan misli ile versin

lighted 25-Aralık-2016 16:38:13

Kullanıcı profili durumunu nasıl değiştirebilirim? Yani üye sayfamı başka kullanıcıların görmesini istemiyorum, ne yapmalıyım?

Değerli Kardeşimiz; daha önce yaptığımız bir uygulama ile, tüm profiller gizlenmiştir. Başka kullanıcılar sizin sayfanızı göremez. Selam ve dua ile...

oğuzhangözüpek 26-Aralık-2016 11:00:56

SEVGİLİ ÜSTADIN biyografik hayatını okuduğumda '' İŞTE BİR ÖMÜR BÖYLE YAŞANMALI'' demekten kendimi alamamıştım. Sonra çeşitli kaynaklardan da araştırma yapmış ''İFTİRA KAMPANYALARI -siparişle yazılan sözde kitapları elimin tersiyle itmiş ALLAH'IM yapıklan iftiralar aslında SANA yapılamaktadır,ZALİMLERİN HAKKINDAN ancak SEN gelirsin diye dua etmiştim......ALLAH ONDAN RAZI olsun. i